top of page

PROJELERİMİZ

ANKA KONAKLARI - KUZEY KIBRIS MORMENEKŞE

Boğaziçi Mormenekşe bölgesinde 2+1 100 m² Daire, Hemen Tapu imkanı olan bir projeye imza atıyoruz. Konumu itibariyle; denize sadece 3 km uzaklıkta yer alıyor. Yaşam keyfinizi ve hayat standartlarınıza değer katacak projemiz, sosyal olanaklar, kira getirisi, modern mimari, denize yakınlık, doğa ile iç içe yaşam ve havuz sosyal tesis imkanları sunuyor. Hem kısa vadede hem de uzun vadede siz değerli yatırımcılarımız için altın niteliğinde olan projemiz ANKA KONAKLARI !

PROJELERİMİZ

VIP PORT

Ankara'nın prestijli bölgelerinden biri olan Akyurt ilçesinde, havalimanına yakın konumda ve protokol yolu üzerinde bulunan inşaat projemiz, yatay ve dikey mimarinin birleşimiyle tasarlanmıştır. Proje, iki yüksek bloktan oluşmaktadır ve toplamda 10.000 m²'lik bir alana yayılmaktadır. Konforlu bir yaşam sunan bu projemizde her biri 50 m²'den oluşan toplam 270 daire bulunmaktadır. Ayrıca, çocuk oyun alanları, kamelyalar, parklar, peyzaj düzenlemeleri ve otopark gibi bir çok imkan da projenin içerisinde yer almaktadır. Özellikle havalimanına yakın olması, bu projeyi yatırım açısından cazip hale getirmektedir. Havalimanına yakınlığı, kiracı talebini arttırırken, yatırımcılara da yüksek kira getirisi sağlama potansiyeli sunmaktadır. Bu nedenle, konforlu bir yaşamın yanı sıra, bu projemiz yatırımcılar için harika bir fırsat sunmaktadır. VIP PORT Projemiz Esenboğa Havalimanı'na 2 dk. , İbis Otel'e 2 dk. , Yıldırım Beyazıt Üniverstesi'ne 6 dk. , Otonomi Sitesi'ne 4 dk. , Ulus Şehir Meydanı'na 13 dk. , Kızılay Şehir Meydanı'na 16 dk. , Pursaklar Devlet Hastanesi'ne 9 dk. , Orta ve Lise Eğitimi veren okullara uzaklığı 1 dk. mesafededir. 

PROJELERİMİZ

BATI VİZYON AVM & DELUXE REZIDANCE

Eskişehir yoluna sıfır konumda bağımsız mutfak ve ebeveyn banyolu  2+1 87m² konut getirili imarlı arsa tapusu. Kızılay'a 40 km ve Yaşamkent'e 10 km uzaklıkta bulunan arsamızın konumu emsalsizdir. Ihlamurkent yerleşkesinin ön tarafında Eskişehir yoluna sıfır konumdadır.

✔ 166 Adet Konut
✔ 66 Adet 2 Tip Ofis
✔ 55 Adet 5 Tip Mağaza
✔ 493m²lik Sosyal Merkez Alanı
✔ 114 Araç Kapasiteli Otopark Alanı

PROJELERİMİZ

YAŞAMKÖY DOSTLAR DOĞA 

Temelli / Alagöz Mahallesinde  bulunan 100 Adet 300 m² Tapulu Bahçeden oluşan Yaşamköy Dostlar Doğa Projemiz Eskişehir Yoluna 200 m mesafede ve Yaşamkent'e 17 km mesafede.

Arsamızın Elektrik - Su - Altyapı Bağlantıları hazır, Parsel Etrafı ve Site Etrafı Çim Çit İle Çevrili, Sokak Aydınlatmaları, 7/24 Güvenlik Hizmeti, Otomatik Nizamiye Kapısı ve Sokak Aydınlatmları Mevcut.

Bahçenize isteğe göre Tek Tip Ev yaptırma imkanınız da bulunmaktadır. 

Arsamız, Tarım Arazisi ve Kooperatif Değildir !